Houslařská dílna Pavel Celý, s.r.o. Houslařská dílna Pavel Celý, s.r.o.

Pavel Celý s.r.o.

Společnost Pavel Celý s.r.o. vyvíjí svoji činnost od roku 2011. Svým zaměřením doplňuje aktivity Houslařské dílny - Pavel Celý, s.r.o., která se zabývá výrobou, opravami a servisem smyčcových hudebních nástrojů, výrobou kopií historických hudebních nástrojů a výchovou mladých houslařů (studentů oboru Uměleckořemeslná stavba hudebních nástrojů).

Stěžejní aktivity společnosti Pavel Celý s.r.o.:
- velkoobchodní a maloobchodní prodej hudebního příslušenství
- prodej řezbářských nástrojů a nářadí Dictum
- prodej speciálního nářadí pro houslaře

Společnost zajišťuje například zásobování dílen a maloobchodních prodejen členů Sdružení houslařských dílen a řezbářů, ale i řady dalších výrobců a opravářů hudebních nástrojů a prodejců z různých regionů ČR.

Společnost dále provozuje portál Sdružení houslařských dílen a řezbářů a zajišťuje prodej prostřednictvím internetového objednávkového systému určeného pro zákazníky jednotlivých členů sdružení a maloobchodní prodej základním uměleckým školám, orchestrům a koncovým zákazníkům.

V neposlední řadě vydává společné tištěné propagační materiály Sdružení houslařských dílen a řezbářů (katalogy, ceníky, letáky).

Jednatelem a jediným společníkem firmy Pavel Celý s.r.o. je Pavel Celý mladší, jednatelem Houslařské dílny - Pavel Celý, s.r.o. je Pavel Celý starší (společníky dílny jsou Pavel Celý st. a ml. a Ondřej Celý).Pavel Celý s.r.o. - kontakty

Vaneč 9, Pyšel
675 71 Náměšť nad Oslavou
tel.: +420 608 513 213
email: pavel@cely.cz
IČ: 26224593
Aktuality
Výroba
Opravy
Výchova učňů
Kultura
Dílna Zlín 
Dílna Vaneč
Spřátelení houslaři
Odkazy
Texty
Kontakty

 

Fotogalerie Galerie

English version